Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Storm_lg

    csendes tag

    válasz k2laci #14851 üzenetére

    Ezt nekem is csinálta, próbáld meg, hogy telepítés után kikapcsolás / bakapcsolás (mármint a telefonra :) ).. sajnos néha ez sem segít (elsőre)

    Bekapcsolás után néztem, és nem látszott semmi.. kiléptem, és aztán jött a gondolat, hogy ebből elég volt, leszedem.. mentem vissza a beállításokhoz, és hirtelen ott volt minden és látszott... nem nagyon értem, hogy mi okozza, de én nem szórakoztam vele ezek után sokat, hanem felraktam a "go sms"-t, amivel azóta sincs gondom.

    ''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

  • Storm_lg

    csendes tag

    Sziasztok,

    Nem értem ezt a fólia mizériát. Én is a magyar oldaról (vate...) rendeltem fóliát, és másnap olvastam itt, hogy milyen gagyi. Gondoltam remek, dobhatom majd ki a rendelt 2 csomagot (8db, mivel gondoltam gyakran kell majd cserélni). Jelenleg ott tartok, hogy 1-et tettem fel kb 3 hete, és nincs pukli, nem akar lejönni. Már adtam Blade-es ismerősnek belőle, legalább nem csak áll itthon felhasználatlanul. Ha valakinek puklisodik, akkor szerintem az azért van, mert nem jól rakja fel, ami nem a fólia hibája. Én előtte szemüveg tisztító folyadékkal teljesen zsírmentesre töröltem, majd a leírás alapján lassan, óvatosan felraktam egy bankkártya segítségével.

    ''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

  • Storm_lg

    csendes tag

    Sziasztok.

    R8_All_in ROM-ot használva találkozott már más is azzal, hogy a Market/My apps lista időnként eltűnik? Pontosabban vagy üres, vagy az látszik, hogy az alkalmazás telepíthető, és nem az, hogy telepítve van. Arra már rájöttem, hogy az Application management-ben egy clear data a Market alkalmazáson segít a dolgon (alap állapotba hozza a market-et, és minden újra rendesen jelenik meg).

    A kérdésem, hogy mi lehet ennek az oka, vagy mit lehetne ez ellen tenni?

    ''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

Aktív témák