Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mett

    senior tag

    válasz Csabi95 #1043 üzenetére

    Egyébként a kártyafüggetlenítés is egy komoly probléma lesz ha ilyet fogok venni.

    Te miről beszelsz?! 1 perc sincs..

  • tom956ster

    aktív tag

    válasz Csabi95 #1043 üzenetére

    Ugyan ezen kérdés óta beesett vagy 300 hsz (hogy éppen milyen hibát leltek a tulajok), szeretném megosztani az én érveimet:

    Amiért a feleségemnek tegnap X8at vettem és nem Bladet:
    -Mert a Blade a fórum hsz-ei alapján "túl olcsó" és megtanultam: olcsó húsnak...
    -A Bladeben a hardware valószínűleg elegendő, az X8ban a kissebb felbontás / kissebb kijelző miatt röpít
    -Az X8 jobban tetszett neki (csajból van, az eslő szempont a "szép" a második: okos is legyen)
    -Remek az SE support (bár már rég volt utoljára SE fonja), tudom hogy csak 1.6 van rajta, de a Spicám pl még mindig nem kommunikál a pcvel rendesen, az X8 ez prímán megy. Ahogy feldugtam, egyből köhögött, hogy van egy újabb szofver akarom-e frissíteni,
    -A sebesség és a teljesítmény meggyőző az X8 ban, az egyedi felületet jól eltalálták (A spicámon 2.2 van, van összehasonlítási alap)

    Ha ma vennék neki telefont és nem számít, hogy mi tetszik jobban, akkor is az X8, mivel partnerprogiban 30K volt :Y (tudom, hogy alőfizu, de 6 éve a P-nél vagyunk, akkormeg? )

    Szóval, inkább az X8 mint a Blade

    Sorry az offért!

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Aktív témák