Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Ronam #6501 üzenetére

    Köszönjük az alpha4-et!
    Látom közbe már megérkezett a fullos....Köszönjük még egyszer azt is!

    (#6293) philoxenia:
    Én is látom a kék félkört és a nexus-os háttérben is szinte minden kis kockába ott vannak a kékes pixelek.

    T-s garanciáról tapasztalat alapján:
    Ugyanolyan feltételek élnek a garanciával kapcsolatban ha WS-ban veszed, mint ha boltban vennéd, azzal a kivétellel, hogy WS-os rendelés esetén még egy olyan plusz opció is van, hogy ha 8 napon belül meggondolod magad, vagy rossz a termék és nem akarsz még egy ugyanilyet, akkor vissza lehet küldeni, és 30 napon belül visszaadják a pénzt. Ez így van ez tapasztalat! Év elején WS-ból rendeltem a Pulse-omat. Pixelhibás volt. Bementem a legközelebbi szervizbe és szó nélkül kicserélték. Újraindult a 72 óra, stb, stb. Blade-el ugyanez volt, ráadásul kétszer is! Szóval olyan nincs, hogy ha WS-ből rendeled, akkor nem gariztathatod T-pontba, meg olyan sincs, hogy nincs 72 órás csere szervizes T-pontban ha WS-ból rendeled. Csakis abban az esetben nem cserélik ki, hogy ha nincs az adott T-pontnak szerviz részlege, vagy csak átvevőszerviz. Tehát annyi azért van, hogy szervizes T-pontba kell menni!

    (#6217) sto1911
    Ha most gonosz akarnék lenni, akkor neked is szólhatna a visszaolvasásra való felszólítás, mert ez is volt már.
    RAM-ból azért csak 160-170 körül lát a rendszer, mert ebből a 256-ból kap minden egyes periféria. Tehát nem úgy van mint PC-n, hogy minden egyes egységnek meg van a maga kis memóriaegysége, itt egy közösből osztoznak.
    Ebből a 160-170 ből pedig azért csak 50-80 között használható az általad telepített programok számára, mert a többit lefoglalja a futásához az android maga (neki is be kell töltődnie valahova, és bizonyos szolgáltatásoknak folyamatosan futnia is kell ugye annak érdekében, hogy pl hívni tudjanak, vagy sms-t tudj kapni). Egyébként ezért is jó a minél kevesebb szemetet tartalmazó rom, hogy minél kevesebb memóriát foglaljon.

    Zenehallgatás:
    Én PowerAmp-al zenehallgatás terén, ami a hangosságot és a hangszíneket érinti meg vagyok elégedve a Blade-el, igaz még tömegközlekedésen nem próbáltam, és Pulse után bármi jónak tűnik, valamint rég volt már az SE k550i+HPM-75 kombóm :) Engem inkább a nagy alapzaj idegesít a zene terén, valamint az hogy a rádió bizony borzasztóan halk. Remélem ezen segít majd az audio boost.

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

  • orrlyuk

    aktív tag

    válasz Ronam #6501 üzenetére

    Újabb +1 Ronam light ROMja mellett - reméljük, nagy hiba nem jön elő, mert eddig érzékelhetően a legjobb FROYO. Külön pont, hogy a hívás közbeni felület a ZTE-féle, bökős, és nem az alap elhúzós! Nagyon nagy riszpekt!

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

  • lpb

    csendes tag

    válasz Ronam #6501 üzenetére

    van egy érdekes problémám:
    Dashes féle romok teljesen jól működnek(blade villiain is gond nélkül felment igaz az még 2.1volt), viszont A Roman féle romok megállnak a zöld logónál, tippem sincs hogy miért:
    -wipe cache, data megvolt install után is prbáltam wipe-ot igaz clockwork-2.5.0.9 van fent, nem tudom ezzel lehet e baj elvileg többeknek is simán felment vele...
    Kösz előre is!

    [ Szerkesztve ]

  • Reag3nS

    senior tag

    válasz Ronam #6501 üzenetére

    szia, az alpha4 lite romnak van valami leírása, hogy miket tartalmaz és hogy van e, ami nem működik? sok romnál a rádió nem megy.

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Aktív témák