Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Q, mint Quiet: új változat született a Chieftec Apexből

    ph A E-ATX lapokat is fogadni képes torony új verziója zajcsillapító paneleket és teli előlapot kapott a némaság érdekében.

Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz hibu #19645 üzenetére

    honnan rendelted? v...era? most beszéltem ot egy 3m-et áruló pacákkal azt mondja 50 x 95-ös a fólia. az pont jó lenne de ha amit kaptál nagyobb akkor megint ott vagyok ahol eddig. vettem már rá főliát de az akkora volt hogy még a gombokat is fedte alul. :(
    levágtam de hát az a vágás csak nem olyan szép mint a "gyári" illetve ez a fólia ami most van fent a telómon válik fel a fényérzékelő felett.
    tiednek milyen a minősége?

    kösz és üdv!

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Aktív témák