Hirdetés

Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz bala6120 #44829 üzenetére

    Nem kimondottan CM7, inkább 2.3.3.

    Nincs is ezzel semmi gond.

    Vagy nekem is a flibblesan készítette, de általad moddolt ROM-mal kellene nyomúlnom.

    Nem, én sosem mondtam senkinek hogy használja a romot, mert csak ez a tuti, nem erőszak, csak egy lehetőség.

    Ő is elkezdte valahol, javította, hogy ilyen szinten használható legyen. Tényleg te miért nem készítesz teljes egyedi ROM-ot, nem másét felhasználva?

    Most nem tudom pontosan mire gondolsz, arra -e hogy úgy csináljak romot mint flibbe vagy mint kallt_kaffe, mert ők fogták a kínai vagy japán hivatalos 2.2-es romot, belepiszkáltak és így lett flb és jj rom belőle :)
    Vagy úgy legyen rom mint ahogy a Cyanogen-es srácok csinálják hogy mindent befordítanak forrásból, mert az hatalmas munka, és nem 1 ember csinálja, viszont ők kellően ismertek ahhoz, ha csinálnak egy romot bizonyos készülékre, akkor a felhasználók sorra nyomják a donate gombot nekik, ami ösztönzően hat valószínűleg a munkájukra :)

    Egyébként nekem nincs semmi gondom velük, csupán azt nem értem, még ha tudom is mi a nightly jelentése, hogy miért kell hibásan kiadni romokat, ráadásul úgy hogy 1 napszak váltás alatt akár 2 rom is kijöhet.

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

Aktív témák