Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz barnam_ #42423 üzenetére

    Miután ma nincs itthon a macska és amúgy is sz(a)erda van. Mit is írtál...mi kellene? Lite? Azmiaz? :P

    Nos kaptok egy kis ízelítőt a szakácsművészetemből... remélem nem köptem bele nagyon a levesbe.

    CM7 RC2 "Lite" Hun

    LETÖLTÉS

    md5: 1a74b4d019daa78a701be99f288abc5a

    Módosítások:

    - alkalmazások egy része törölve, próbáltam azokat, amit átlag ember az életben nem fog használni (Terminal pl..)
    - fényképező hang törölve
    - csengőhangok nagy része törölve
    - Beépített launcher kuka, helyette betettem a lefordított Go Launcher Ex-et. stefi68 fordítása, akit úgy illett volna, hogy megkérdezzek, de hajnali 4 van mikor ezt írom...
    - apk fájlok optimalizálva (Zipalign)
    - nyelv és területi beállítások magyarra állítva, nyelv alapbeállításában magyar
    - heap size: 32M (standard érték)
    - hwui bekapcsolva
    - A2SD engedélyezve, a Dalvik gyorsítótár nem kerül az SD-re
    - élő háttérképek eltávolítva
    - data mappa hozzáadva a rom-hoz. Alkalmazásokat NEM tartalmaz. Mindenki azt másol ide, amit szeretne, elvileg települni fognak. Tesztelve ez a funkció NEM lett még!

    *****************************************************************************************
    A rom kizárólag a 3.x.x.x-os recovery(k) segítségével telepíthető, előtte ezzel particionáljátok/formázzátok meg az SD kártyát is ext(x)+fat32-re amennyiben szükséges és ezt még nem végeztétek el korábban, WIPE KÖTELEZŐ főleg az előző CM verziók után! A rom NEM wipe képes telepítőt tartalmaz! A telefonban keletkezett károkért, adatveszésért SEMMIFÉLE felelősséget nem vállalok!
    *****************************************************************************************

    [ Módosította: Ndruu ]

Aktív témák