Hirdetés

Aktív témák

  • petike.hu

    csendes tag

    válasz energy_ #31451 üzenetére

    Mint a pinty...

    Többieknek is tanács:
    El kellene azért legalább 1x lassan értelmezve olvasni a blogban leírtakat, akkor tudnád egyből használni.

    Ha csak gyorsan neki akarsz esni a csudazippelésnek a blogban leírt okok egyike miatt ("neked éép pont egy ilyenre van szükséged")

    pl nekem ez a lecsípünk kicsi szabad helyet innen (system) átrakjuk ide (data):
    EZ A "Csudazip2 avagy recovery telepítés+partíciós tábla átméretezés egyszerűen"

    Ez előtt azért odamásoltam egy általam kinézett ROM képfájlának zip-jét a microsd-mre hogy a csudazippek gyaluja után -ti. a particionálás ezen formája bizony eddigi meglévő struktúrák törlését jelenti- legyen majd mit felrakjak a particionálással együtt feltelepült recoverymmel a kártyáról-

    Magyarul röviden nagyvonalakban:
    1 (power+fel) Microsd-ről csudazip2
    Helyzet: telód üres (kb. "Nincs rajta op rendszer") ,partíciók átméretezve, recovery ("kb. boot manager, pár plusz funkcióval") feltéve.

    2 (power+le) Recoveryvel ROM zip (kb. "op rendszer") telepítése Microsd-ről (alapból következik, hogy előtte tenni kell egyet ide, hogy legyen mit kiválasztani és telepíteni)

    3 élvezkedni az új ROM mal :)

    Capisce?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák