Hirdetés

Aktív témák

  • gerbaudhu

    tag

    válasz bala6120 #25079 üzenetére

    Igazatok volt, köszönöm, tényleg user error volt az ébresztés! Annyira azért még nem mérgesedett el a helyzet, hogy falhoz akarnám vágni... :D Valóban az autorun killer (azaz közvetve én) lehetett/lehettem a ludas, mivel aznap éjjel, (mielőtt még nem ébresztett) arra ébredtem, hogy 20 másodpercenként felvillan a kijelző 10 másodpercre, amit félálomban nem akartam kideríteni mitől van, ezért újraindítottam a telefont (mert mint egy ideje tudjuk kikapcsolva nem ébreszt :D:D:D:D) szóval az autorun killer meg megakadályozta, hogy elinduljon az óra és ezért nem ébresztett. Azért lássuk be, hamar lehülyéztetek burkoltan, kezd a fórum kissé appleblog jelleget ölteni :) Viszont a villogás délelőtt ismét előjött, így annak, akinek túlságosan merül az akkuja és nem tudja miért, jelzem, hogy ez a villogás nagyon sokat levehet a töltöttségből egy éjjel alatt... Azóta sikeredett kiderítenem, hogy a Google naptár szinkronizációja csinálta, míg az alapértelmezett naptár be volt jelölve szinkronizálásra. Kivettem annak az ellenőrzését, azóta rendben van. (Gyári T-s rom).

Aktív témák