Hirdetés

Aktív témák

  • bunnyhu

    senior tag

    Belraktam a MCR_r11-et, egy alkalmazással volt gondom az aircontrol lite fagyott ki 1perc után, de lecseréltem egy másik ugyanilyen játékra és kész. Amúgy így elsőre megy minden rajta, 3betűstől kezdve a játékokig, megy az app2sd jól, sebességre gyorsabb mint a gyári 2.1, de azért ha az tudta volna az app2sd-t én ugyan nem rom-olgattam volna. Wifi úgy megy ahogy én szeretem (greenben lekapcsol, visszahozásnál visszajön), market megy, nem tudom mi szokott még gond lenni. Nyelv. Angol, mondjuk ez nekem nem gond. És végre van sok-sok ramcsim.

    A particionálós dologra szerintem nincs magyarázat, egészen biztos vagyok benne, hogy mindent jól csináltam, tán meg tudok oldani egy ilyen feladatok 20 évnyi rendszergazdáskodás után :) EGyszerűen a PC-s fat32 formázás Win7 64bit alatt vagy a jóég tudja milyen programnak köszönhetően nem jó a blade-emnek. De ha hagytam a blade-et formázni, majd átméretezéssel csináltam helyet az ext2-nek akkor jó. A clockwork sem tudott a kártyával mit kezdeni, pedig tök üres partíciómentes volt. Lehet a kingmax nem fekszik neki, vagy a rosseb tudja. Mindegy, ha más így jár tudjuk, ez járható út.

    https://divecenter.hu

Aktív témák