Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vidra1221

    tag

    válasz Gaboman #3198 üzenetére

    Na ez az! :D
    Én is ígyen vagyok! ;) Igazából ami a Sony mellet szól nekem az a képstabi, elvileg jobb hang és képminőség.
    Ami ellene, hogy a leírások alapján víz alatti használathoz a drágábbik tok kell. Homályos kép illetve be-be ázogat az alap tokkal olvasom sok helyütt. Meg a kialakítása. Az egyéb tartozékok elvileg megoldhatóak olcsón egy kis átalakítóval ugye. Fókusz probléma mind kettőnél van/lehet. Az összevetés akkor lehet érdekes ha Yi árban lehetne hozzájutni a Sony-hoz. Mert a YI-t egy tartozék pakkal együtt ki lehet hozni 40-50 körül attól függ honnan rendeli az ember. A Sony bolti ára meg 48e az egyik helyen, de amúgy 58-60k, de gyakorlatilag nincs hozzá semmi tehát annak meg 70-80k a vége mire tartozékokkal feldobod a szettet. Ha használtan belefut az ember egy jónak tűnő ajánlatba, na ott lehet agyalni.Bár lehet sokak szerint ez nem kérdés melyik legyen.Fő kérdés van e rá pénze az embernek újra. De ha pusztán a képminőség alapján kéne dönteni én nem tudom hogyan döntenék. Láttam nyers felvételeket 1-2-t, de lehet nem eleget. Szóval én sem tudnék dönteni. Egyenlőre! :N :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák