Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz solfilo #3836 üzenetére

    Nekem is bőven megfelel, szeretem, de amit nagyon megirigyeltem a 3-ról (nem is figyeltem korábban) az az infra. :D ...rendre lehagyják ezt a fícsört még a komolyabb készülékekről is.

    Kíváncsi vagyok a Snapi 410 mikor válik kevéssé, vagy inkább kevéssé támogatottá, mert erő az van benne a HD kijelzőhöz, szóval ez akár 4 év múlva is helytálló lehet, ha hagyják. Itt egy Real Racing 3 videó, ezt pl. a Mobilarenás tesztekben kb. mumusként emlegetik, amin kijönnek a vasak gyengeségei, hát nem tudom szerintem nagyon smooth a futás, nem zavarja semmi a játékot, és ezt nem e videó alapján mondom. Mondjuk az Asphalt 8-at még nem tettem föl annyit úgysem játszom, csak állna itt feleslegesen az a nagy program :D de a videóban arról is van szó korábban. És az még csak az 1GB ram-os verzió volt.
    Ami talán megakaszthatja a hardver az pl. hatalmas méretű PDF-ek, táblázatok, más normál használat esetén szerintem nem foghat ki rajta (erre persze visszatérünk egy év múlva is, hogy ugyan olyan friss maradt-e a rendszer, mint kezdetben).

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák