Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    válasz z123456z #138 üzenetére

    Gyári EEA ROM esetén pl. Telenor 5G-hez nem kell csinálni semmit azon kívül, hogy a SIM-kártya beállításánál a preferált hálózattípust 5G előnyben-re kell állítani. Telenor és DIGI előfizetés típustól függetlenül használható az 5G (amerre van), Telekom és Vodafone esetében korlátlan mobiladatforgalmi havidíjas csomag kell hozzá (illetve talán a Vodafone Go csomagokhoz plusz pénzért lehet opcióként igényelni az 5G-t).

    VoLTE és VoWiFi: Telekom esetén vannak kapcsolók (ettől függetlenül kellhet engedélyezni szolgáltatói oldalról), Telenor és Vodafone esetén nincs, hanem alapból aktív a VoLTE, amennyiben az előfizetésen szolgáltatói oldalon is aktiváltak ezek a szolgáltatások. DIGI esetén a *#-es billentyűkombinációval lehet előcsalogatni a két opciót, amik jelen állás szerint működnek is.

    AOD: sajnos én egyszer sem látam normálisan működni, ha valami értesítés jelenik meg, akkor pár másodperces animáció után semmi sem jelzi, fel kell ébresztenem a kijelzőt, ha meg szeretném nézni van-e valami értesítés.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

  • z123456z

    őstag

    válasz z123456z #138 üzenetére

    Na, most megint működik az AOD. Kaptam egy Viber üzenet, akkor vettem észre, aztán küldettem magamnak még egyet és egy emailt is, és valóban működik az animáció is, kb 10 mp, aztán kb 10-20 mp sötét, aztán jelez ismét. Mondjuk most fut a tTorrent app is a háttérben, nem tudom számít e, talán a legelső észlelésnél is futott, nem tudom. Majd kipróbálom, ha leállítom. Jó lenne, ha így működne, nem is kell állandóan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák