Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz Gregszton #56500 üzenetére

    Nem rég írt ilyet itt valaki. Nem nézték Energy-saving felhasználó szemmel az ötletet. :DDD

    Más. Azt hittem, csak kezdeti dolog, de a bal oldalról beúszó menü több, bekapcsolva töltött óra és restart után is akad. Eleve kicsit késve reagál az analóg kar kicsapása után, de utána beúszik kb. a háromnegyed része, ott megakad, majd bejön teljesen. Nem vészes, csak feltűnő, amikor az ember pl. party és üzenetek miatt sűrűn nyitogatja.
    A Home képernyő lefelé görgetését sikerült kiakasztanom új rendszer első restartja előtt. Halo 5 menüből ugráltam ki Home képernyőre, amíg nem sikerült játékot összehozni. Nézelődés közben mentem volna le a legalsó sorba, de megállt a görgetés, sem analóggal, sem d-paddal nem tudtam elmozdulni az utolsó előtti sorról. Akkor szóltak partyból, hogy a triggerekkel tudok közvetlenül ugrani előre/leghátra, ami után megint semmi baja nem volt.

    (#56501) Casoli A listát ugyan nem tudom, de nézd meg, hogy itt meg tudnád-e venni

    [ Szerkesztve ]

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák