Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz sting2 #55383 üzenetére

    A híd 2 szélén van egy-egy magaslat, végig fedezékkel, de átugorható magassággal. A híd 2 végén zsák fegyver, töltényhiányod nem lehet. Jól lehet manőverezni, ha mozgás közben folyamatosan sprintelsz és dash-elsz. Ha kevés a shield, hanyagolni kell a sprintet. Vadászd le a kutttyákat és a knightokat, azok még Heroicon is könnyen halnak, ha van helyed mozogni. Knight "hónalján" lődd a világító izéket, akkor lerobban róla 2 részben a páncél, utána már kb. mindegy neki, hamar lefekszik. Knightok nem termelődnek újra. Warden hátbatámadása nekem nem igazán ment ezen a részen, így tölténypazarló módon kb. lőttem, ahogy értem, miközben folyamatosan mozogtam, hogy legyen egy fedezék köztünk, ami felfogja a hülye fekete lyukas lövését, ami kis mértékben kanyarodni is tud. Egyébként valamekkora bevitt sebzés után mindig megroggyan, akkor nem támad és mögé lehetne kerülni majd a hátán a feltűnő részt sebezve még meg is lehetne úszni az egy ütéses halált, de itt mindig mohó voltam és soha nem léptem le időben, mielőtt észhez tértek volna.

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák