Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    Sziasztok!
    Olvasom a topikot,de rengeteg az infó és nem is tudom mi a fontos nekem? Átnéztem a FAQ-ot is na az már úgy gindolom sokkal több hasznisat adott,de ami a lenyeg.
    Kapok egy Xbox One X-et 3 jatekkal és jelenleg alig van meg infóm,hogyan és mint is kellene belekezdeni. Valamikor régen volt ugyan konzolom ps es box is de valahol a 360 megjel3nésének magasságában volt utoljára kezemben a kontroller. Szóval olvasok bőszen,de egy két infó jól jönne,mert úgy látom nagy a valtozás.
    Kicsomagolom és összekötöm a tv-vel ez megvan még,de ez után kell ugye regelni létrehozni egy felhasznalót. Van gondolom áruhaz ahol vásárolhatok és van egy saját hálózat is ahol az online játékokkal jatszhatok?! Úgy látom vannak only live játékok is amikkel csak neten játszhatok....ha jól gondolom pl.PUBG?!
    Ami a legjobb hogy a regi xbox360 játékok egy része játszható one-on ezt jól értelmezem, EZ hogy működik?
    Store-ok eseteben van ajanlott ahol érdemes regelni?...régiókra gondolok mint pl. Apple store Uk vs. USA?!
    Végezetül ha lövöldözős játékokat keresek főleg COD ,Sniper Elit stílusban mik az ajánlottak One X esetében?!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák