Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArmanD.

    őstag

    válasz hunvarlan #90755 üzenetére

    Én sem hittem volna, hogy ez ilyen gyökér módon működik a windowsba vagy nincs nekik optimalizálva megfelelően, szóval windows alatt is észrevettem a lag spikeot, böngészés alatt vagy ahogy az ikonokon megakadt az egér a lag spikeba, szóval nem csak gamek alatt jelentkezett és tegnap a tálcaikonokon mozgattam az egeret, mert észrevettem ott is fél szemmel hogy megakadt az egér, ekkor becsuktam minden ablakot és elkezdtem mozgatni az egeret az ikonokon, mondom kibirimom ezt a kb 1 percet, mert ugye a heteim ennek a hibának a keresgélésével ment el, és jött is a lag, méghozzá úgy, hogy a háttérkép is pont akkor váltott, mondom neeeeee, ezt nem hiszem el, szóval a lagspikeot a windows beépitett háttérkép diavetitő modulja okozza ami 1 perces váltásra volt állitva, amit a microsoft fiókom meg is jegyzett minden újratelepitésnél visszaállitva, szóval meg lett a kis retek, hihetetlen, hogy ilyen rosszul van ez a cucc optimalizálva szóval a microsoftnak is irni fogok a problémáról, remélem segithettem vele másnak is ha hasonlót tapasztal és küzdd vele :R

    [ Szerkesztve ]

    Öreg vagyok már bohócnak!

Új hozzászólás Aktív témák