Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luos

    tag

    válasz Vistaboy #6720 üzenetére

    Ne add fel, csak ez a rész szar ,70en meg majd unatkozol mer nincs egy 70es se akit meg tudnál támadni, sőt még kicsik se :) azért élvezet 10 szintel nagyobbakat mondjuk ketten kinyirni, en tuti nem kezdeném ujra sose pve szerveren :)

    Régen aszittem hogy pve szerver olyan ahol barátság van és tudnak beszélgetni egymással, de igy hogy nem, semmi értelme szvsz

    STV-ben nem is a 70esek a kihivás, hanem mikor odamész 30ason és a 39esek még mindig ott questelnek lezergelik az agyad , druidámmal nagyon gáz volt, 5 szintel kisebb warri ugy lecsapott..sirtam is mért kezdtem ezt a szart, mostmeg örülök hogy azt kezdtem másodiknak :) pappal is lehet majd zúzni, a shadow word death-t sztem nagyon eltalálták, nagyot sebez, mellesleg jól is néz ki , 60on izi kill volt a sedópriest, aztan néztem miez fél hpról belém csap valami már nem is élek..jo lesz az csak fejlődni kell mint a zálat és sose feladni

    [ Szerkesztve ]

  • Viktor77

    titán

    válasz Vistaboy #6720 üzenetére

    Ami nálam eddig mindig bejött:

    Általában akkor emberkedenek a hordások, amikor többen vannak. Ha látom, hogy nekem jönnek, megállok, hagyom, hogy megöljenek. Gyorsan visszafutok, ha még ott vannak, akkor éledés, és leülni közéjük, közben nyomni a clap makrót. Ha ekkor megint megölnek, megint futi vissza, és ugyanez. 90%-ban ilyenkor már megy részükről a sorry.
    Fontos, hogy jól láthatóan ülj le összeszedni magad, és háttal nekik. Ez jelzi, hogy tuti krit ha megütnek, igen nagy skill kell, hogy megöljenek. Ezen már elgondolkoznak.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

Új hozzászólás Aktív témák