Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz thomeef #64780 üzenetére

    Kettötök irásaira reagálok..

    Totemikkel, igen capacitátorral tolom + war stomp + rootos totemmal.

    2v2-t ne hasonlíts egy rated BG-re. nem véletlenül egy rated BG-n a Resto shaman a main healer target. mivel Priest fear és elasazad/pala szintént/Druid elfut elchargeol CC-zhetelen majdhogynem..

    Nem is kell sok hozzá. 1 dk meg egy rouge.. Shamannal sajnos akkro élek túl eg yolyat,ha mellettem vannak a többiek és Spirit link totemet letudom rakni. Ellemben egy disc pap vagy egy paladinnak olyan menekülő spelljei vannak amivel lazán ki tud kerülni a ezekből ahelyzetekből. Az baj ,hogy sokan azt hiszik ez sírás vagy hasonló. nem sírás mert,ha sírnék nem játszanék a shamanommal BC óta folyamatosan. nem fogom ott hagyni azért mert amásik 3 healer erősebb. Viszont az a tény ,hogy eddig játszottál a shamannal. Most meg a CD-k és a healeing totemjeim rabja vagyok.

    K_mester. Én is elgondolkoztam azon ,hogy Druidát kezdjek mert nagoyn tetszik,de azért nem kezdtem.. mert azt azért megfigyeltem egy rated BG-n,hogy lehet Én halok meg legjobban .. viszont a spirtlink totemem a capacitátor totemen a root totemem a warstump(tudom druiddal is lenne) ,Healing totemjeim és az a 1-2 spell amit eltudok tolni -- azok segítséget és időt adnak arra,hog ya másik ké thealer tudjon "nyugodtan" healeni. Thomeef írta 2v2.. hjaja ott jó lehet a shaman mert 2 embert kell miss castolni stb. nem 10. 10-t,ha Te miss castolni tudsz akkor le a kalappal.

    Viszont mondom azért nem gyengén bosszant,hogy Ranged kari vagyok és még a meleek elől sem lehet elfutni mert, a DK lelő / a paladin Lő meg lefút speed of lighttal(lefút, beszarás. Ő castol miközben Én farkas formában menekülök és nem tudok castolni)

    Én inkább csak Tisztába szeretném tenni a dolgot és nem panaszkodni.. azért vannak bajok sz.tem.

    Nem úgy kell rendbe rakni egy catot ,hogy adok 4% dmg-t neki meg iylenek. pl Cemenet shaman.. 4 spellet elkell castolnod ahhoz,hogy Burstöd legyen +farkas ;)

    Van egy warrirom, amit 2005-be csináltam és azóta mindig felhúzom altnak .. de azért elég durvának Tituálom.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák