Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz tskó #49166 üzenetére

    Nem 522-re, hanem 512-re (bár szerintem még nem tart ott a dolog, ha jól számolok, akkor 502-nél jár a rendszer, ugyanis 496-ról indulva hetente emelkedik eggyel a szint) skálázzák le a PvE geart rated PvP-ben, és nem említetted, hogy a PvE szettbónuszok sem működnek.

    #49163: a lore a patchek szerint halad sorban: először volt Theramore (5.0 prepatch), aztán a megérkezés Pandariára (5.0), aztán Krasarang (5.1), Isle of Thunder (5.2), Battlefield: Barrens (5.3, már nem érhető el) és végül Siege of Orgrimmar + Timeless Isle (5.4).

    #49139: valóban nem voltam pontos. A random stunok és a controlled stunok DR-jét tervezik összevonni. Több, mint 5 éve fordítok patch note-okat, kék blogokat, egyéb infókat; elhiheted, hogy értem, miről írnak a kékek - azt is elhiheted, hogy felmerült annak bevezetése, hogy a stun is törjön dmg-re. Elő is fogom keríteni a megfelelő linket ehhez.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák