Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz jozso1989 #49131 üzenetére

    Ismerem a Silver Rivert és tudom, hogy magyar szinten az első 20-25-ben stabilan benne vannak - ami azt jelenti, hogy nemzetközi szinten a középmezőny alsó részében tanyázik a guild (igazán elit magyar guild a Fragile-on kívül talán nincs is, a Voodoo People és a GiNO a jobbak közé számít, illetve elég erős lett a Bullsith Bunker az utolsó 2 tierben).
    Igen, én vagyok az a Wolverine, aki ott is szerző - mostanában ritkábban. Hulladék lenne? Ugyanabból az információhalmazból dolgozunk, mint az MMO-Champion, a Wowhead, a WoWJuju vagy bármelyik másik fansite. Persze a hozzád hasonló nagy arcoktól mindig is szeretettel várok próbaírást, hadd röhöghessek én is.
    PvP: ezek szerint a 6.0 várhatóan jobban fog neked tetszeni. A Blizzard jelenleg ismert szándékai szerint ugyanis kiirtják az instant spelleket, és nagyobb szerepet helyeznek a castolásra; ugyanakkor erősen csökkenni fog az interruptok, a silence-ek és a CC-k száma is. Elvileg azt az ötletet is vizsgálják, hogy diminishing return kerüljön a stunokra, és ezeket megtörje a sebzés (kb. mint a fear viselkedése).

    Végül megjegyezném, hogy én játszom a WoW-val. Csak épp az én érdeklődési köröm más, mint a tiéd. Épp ezért én bármikor tudok segíteni valakinek, akinek pl. a szintezéssel vagy a Pet Battle-lel kapcsolatban lesz kérdése. Te nem.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Fandango

    veterán

    válasz jozso1989 #49131 üzenetére

    Sose ertem, miert hiszi sok pvp fanboy, hogy a pve (raideles) faceroll. Mitol van ekkora arcotok, mire fel??
    Sot csak hogy egy kicsit dobjak a flame-re, a wow pvp egy eleve teves ut a jatekban, teljesen felesleges es ertelmetlen az egesz. Sose tudjak es sose fogjak jol megcsinalni, kar vele szenvedni, csak a Blizzard a sok fanboy miatt nem teheti meg, hogy hagyja a pi*aba az egeszet.

    Ja es mi alapjan hulladekozol le egy oldalt, amikor te nullat tudsz felmutatni. Latszik te is a tipikus magyar vagy (es nem a jo ertelembe gondolom).

    Remelem nem fogod a draga penzed erre a jatekra kolteni, legalabb egy idiotaval kevesebb (abbol ugy is boven sok van ebbe a jatekban).

    ui: oszinten lesz*rom a velemenyed vagy a reakciod erre az irasomra, nem fogok veled leallni vitazni, mert nem eri meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák