Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    válasz bobace #19170 üzenetére

    Én rugóval tolom, ölhető a retripala de kell hozzá elég sok CD-m ^^. Mondjuk nem sok jó paladinnal találkoztam, de az tény, hogy elég erősek és nonstop mennek és pusztítanak. O.o

    Próbálom elfogadni őket, de tényleg nagyon erősek. Rugóval én is megölök pár classt stunlock alatt, de azok többnyire PvE gearelt játékosok. Engem viszont s2-es pala néhány kék kiegészítővel, meg tud ölni pillanatok alatt, pedig full s4-be vagyok.

    Bubi meg AW kaphatna vmi 10 sec közös CD-t, hogy ne bubi alól öljenek már meg. Nem valami fair, eltolja a bubit és megöl, én meg tehetetlen vagyok, főleg ha Vanish bug miatt nem tudok visszamenni stealthbe.

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz bobace #19170 üzenetére

    Igaz 60-69 bracketben jelenleg, de én is elég sokat bg-ztem mostanában, BM hunterrel. Palát ha nem kap el (azaz nem épp mással küzd és hátulról rámfut, vagy nem veszem észre a közelembe kerül, stb), akkor gond nélkül leölöm, még ha 2-3 szinttel nagyobb is, ha elkap, akkor mondjuk szétszed fél pillanat alatt. De ilyen alapon ha elkap akkor a rugo is szétszed fél pillanat alatt, szóval akkor azt is nerf :U Én egyedül a bubit érzem gondnak palánál, mivel szerintem elég gázos, hogy sorba paskolgat mindenkit, miközben vele semmit nem lehet kezdeni... tudom, 5 perc CD, illetve priest le tudja szedni, na de már annak is örülök ha priestet látok bg-n, nem hogy még értsen is a karakteréhez :)
    (ebben a bracketben amúgy hol lehet átlagban a legtöbb honort összeszedni? alli oldal)

    Amúgy ha már bg... ab-n tulajdonképpen mi értelme van nyerni? :U Eddigi megfigyeléseim alapján a szerzett honor mennyisége gyakorlatilag független attól, hogy nyer-e az ember vagy sem, volt hogy vesztettünk, ehhez képest egyetlen hordás volt csak, aki több honort szerzett mint én (350 körüli honort szedtem be), ellenben volt, hogy nyertünk és mégis szereztem vagy 150 honort.

Új hozzászólás Aktív témák