Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tPedro_

    őstag

    válasz lakisoft #72286 üzenetére

    Volt amibol sok volt az AH-ban, azok 200-400g aron mentek. Volt amibol kevesebb, azok akar 2000-3000g-ert vagy felette is. Gondolom nem foglalkoznak tul sokan a pecazassal.

    Igen, Neptulon ally. Nem tudom mennyire draga az AH, nem szoktam mas realmokat nezegetni. Mikor itt a forumban kerul emlitesre valaminek az ara, amibol penzt lehet csinalni, az nalunk alt nagyon olcso es nem eri meg.
    Mondjuk casual modban tolom jo regota, nem igen vasarolok, alt peteket szoktam csak, meg recepteket. Inkabb az eladassal foglalkozom.

    Egyebkent mar reg leleptem volna egy nepesebb szerverre, ha nem ilyen draga a transzfer. Az utolso ingyenest kellett volna kihasznalnom, de az mar tobb eve volt es az osszevonasok miatt valszeg mar nem is lesz.

    Szintezeshez van 2 csali (nem tudom fejbol a nevuket), amik segitsegevel extra pool-okat fogsz latni 5 percig.
    Amig ez tart, a pool nem fogy ki, igy ezekkel eri meg legjobban rare halat gyujteni.
    Erdemes lehet a tobbi csalit eladni ha van, es ebbol a kettobol venni.

    @(#72287) Janusz001: Azert az nagyban fugg a szerencsetol is. En a 2 utolso csali kifogasaval toltottem el tobb mint 2 orat es hasznaltam el temerdek lure-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák