Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Szevasztok, srácok.
    Tegnap olyan sűrű napom volt, hogy ihaj. Délben elugrottunk a Scarlet Monastery-be. Az odaút nem volt vészes, egy helyen bugos volt a fal, át lehetett ugrálni rajta, így nem kellett megkerülni. Viszont az odaérkezéskor szomorúan tapasztaltuk, hogy egy négy főből álló hordás csapat táborozik a kőnél. Szerencsére ezek még nem voltak magas szintűek (Alacsonyak sem), de még így sem volt sok esélyünk kettőnknek ellenük. Oda-vissza ment az adok-kapok, és már vagy tucatszor haltunk meg, amikor végre annyi időhöz jutottunk, hogy sumolni tudtuk a többieket. Mikor meg már megvoltunk, és éppen készültünk az utolsó embert hívni, akkor feltűnt két ??-os hordás, mondanom sem kell, mi lett belőle. :DDD
    Végül nagy nehezen bejutottunk az instába, de már addigra én azt sem tudtam, ki kivel van. A kezem és a lábam szó szerint annyira remegett, hogy alig tudtam fogni az egeret. Hiába na, útálom a PvP-t. Pláne amikor annyian nyüzsögnek a képen hogy azt sem tudom ki kicsoda? (És még plánébban azt, amikor egy Unique cuccokban feszítő ??-os legénykedik, kiröhög, etc.) És a skillek között sem mindig találok meg mindent, annyi van már.

    Utána, alighogy visszaértem Lakeshire-be HS-el, és kilépek a fogadó ajtaján, tíz lépést sem tudtam tenni, máris megölt egy ??-os hordás. :DDD
    Mondom oké, egyenlőre hagyjuk az XP-farmolást (A képen lehet látni hogy nem sok kellett volna már), inkább megyek máshová. Ősszejöttünk végül öten és elmentünk Shadowfang Keep-be. Az szokás szerint hordás terület, így ismét odafelé vagy ötször csatáztunk. Egyszer csak a szerencsén múlott a dolog, ugyanis pont akkor járt arra egy 70-es ally-s, amikor a mi 70-esünk két ??-os (Tuti hogy 70-esek voltak ők is) hordással harcolt. Segítséget kértem tőle, így végül ketten már nagy nehezen legyűrték az orkokat. Akik ráadásul magyarok voltak, az egyiknek a nevére most is emlékszem, Büdike volt. Segíteni akartam a mieinknek, de mit ért az én healom egy 70-es karinak? Mindegy, azért ne mondják azt sem hogy csak álltam mint szamár a hegyen. :DDD

    Végülis nem sikerült dingelni, de legalább mozgalmas nap volt. :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák