Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, ma instamentes nap volt. Viszont ha a group-quest-megoldásokat számoljuk, bőven tíz fölött vagyok. :DDD

    Egy group - egy quest, másik group - másik quest, és így tovább. Legalább meglett a szintlépésem. :U

    Volt egy quest, amikor egy árny-törpének a fülét kellett megszerezni. Csak kinyírni macerás volt, mert majdnem minden spellemre immunis volt a piszok. Szerencsémre éppen akkor tévedt arra egy druida, és nekiesett. Ő a petjével le tudta gyengíteni, én meg elcsaltam a minionját és megöltem. Mire visszamentem, a druida már halott volt, és a törpe nekem jött. Még szerencse hogy a Wand-om tűzsebzésű, így onnan már ki tudtam őt is fektetni. Így legalább meglett a quest. Utána persze resurrectoltam és felgyógyítottam/buffoltam szegény druidát, végülis ez volt a legkevesebb. :DDD

    Ja, majdnem kimaradt a legszebb: Észrevettem egy 35-ös UD Sámánt, amint éppen a Dun Modr-i (Ha jól tudom) hídon jött át a minion-jával. Kitértem előle, de késő volt, észrevett. Na mondom, remek, éppenhogy befejeztem egy q-t, le voltam gyengülve (Mana low, buffok off, éppen hogy felgyógyítottam magam), erre ez is. Tudom hogy észrevett, mert amikor beslisszoltam a híd alá, láttam hogy arra megy, ahol az előbb látott. De el tudtam bújni előle, és aktiváltam a HS-t. Pont akkor talált meg, amikor eltűntem (Éppen akkor tűnt fel mellettem, amikor aktiválódott a HS), képzelem hogy mennyire bosszankodott. ;]

    Ui.: Ja, nektek nem ment el a szerver? Engem vagy kétszer ledobott, mondván hogy "Server Down". :F Ráadásul pont a törpés quest után, már megijedtem hogy nem marad meg a fül, szerencsémre megmaradt. :K ;]

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák