Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Skyhunter #63030 üzenetére

    Szerintem a leginkább időt kímélő módszer a következő: a legjobb karaktereddel villámgyorsan elmész a kívánt bossig, majd hs/portal egy városba/garrisonba... Ezután kreálsz egy teamet (questingbe szoktam ilvl limittel, mert oda a kutya se jár, valami olyan zónát kiválasztva, ahova lvlupperek járnak csak. Megvárom, amíg elkészül a team, majd kipipálom az autoinvet, és instant kilogolok (ezért kellett a hs/portal). Ezután belogolok x alttal, belépek a partiba (fontos, hogy a main már eleve kiválassza, hogy 10/25) úgy, hogy az alt előre kiválasztotta, hogy 10/25 legyen. Rögtön bemegyek a raidbe, elfogadom a save-et, és elkezdem ölni a bosst, kb. félúton fogom megkapni a leadert, leveszem az autoinvet, kirúgom a maint (egyik sem szükséges, van, hogy ezeket el is hagyom). Lootolom a bosst, ha mountot dob örülök, ha nem, akkor enyhén bosszankodom. Ezután hs/portal, és DELIST group!!! Utána vissza a mainre, és jöhet is a következő kör. Semmi reset all instances, stb. Végül a mainnel is megölöm a bosst, majd elszomorodom, hogy hát ezen a héten sem jött össze a dolog... Kivétel: LK mert ahhoz 25 hc kell: itt nem megyek eleve oda az altokkal, hanem az utazás alatt várom meg a leadert, 25 normalba megyek be, elfogadom, majd átállítom hc-ra, leveszem az autoinvet, kirúgom a maint, megölöm lk-t DELIST-elem a groupot. Szintén semmi reset nem kell, és a main szintén dalaranban, vagy garrisonban van a gyors átlogolások miatt.

    Ugyanezt az elvet követem a 2x mountot dobó helyekkel is, de ott ugye két lépcsőben megy a dolog... (szerencsére firelands már letudva:) de a DS-ből még nem esett semmi...) Minden clear 10 normal-ban megy villámgyorsan, és onnan állítom át a kívánt fokozatra (DS hc az macerás, egyelőre hanyagolom is). A lockout meghosszabbításának szerintem semmi értelme, mert mínusz egy esély hetente... az idő főleg utazásra megy el, az az 1 clear az semmi (8 lvl100-assal legalábbis ez a fő tényező).

Új hozzászólás Aktív témák