Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz LucifeI2 #6164 üzenetére

    Pont ezért tanultam meg én is az Alchemy-t és a Herbalism-ot. Mostantól mindig lesz nálam egy pár pia, eddig nem nagyon kellettek mobok ellen.

    Amúgy meg a hiba bennem van, első kari, tapasztalat PvP terén majdnem 0, Insták terén majdnem 0, egyedül csapatban voltam sok quest miatt (Azt szeretem legjobban, amikor ketten-hárman quest-elünk). Már csak azért is, mert ilyenkor egy kis PvP-be is szívesebben vágok bele, mint egyedül. :DDD

    Nem nagyon támadtak meg mob-irtás közben (Bár volt rá példa), inkább lesből szoktak meglepni. Az bosszant, amikor egyszercsak megáll a karakterem és csak szédeleg vagy két percig, ezalatt szétszednek. Vagy birkává változok. :DDD Szóval esélyem sincsen, mivel nekem semmi olyan spell-em nincsen (Egyedül UD ellen valami Chain), amivel meg tudnám bénítani őket legalább addig, amíg egy kicsit összeszedem magamat.

    Mindegy, most már nem adom fel, akkor is kijátszom a karit 70-ig (Bár ahhoz még előbb a BC is kell, de megoldom), de az tuti hogy a következő karim vagy Druida lesz vagy Sámán vagy Hunter, akinek vagy petje vagy minionja lehet. Legalább nem leszek egyedül. :D

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák