Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz for3l #54491 üzenetére

    4 perc körül vannak ToT-ben a record killjeim, ahogy néztem őket épp a minap (ShadoPan Assault repu miatt mentem még le). Tegnap reset után 240k+ dps-sel hetedi voltam Iron Quon-on, és nem lett record kill. Utána Lei Shen két intermezzo alatt szépen legyalulta a raidet (jah, mindenki elfelejtett összeállni, kettesével kaptuk be a totál sebzést), 8-an maradtak a harmadik fázisra, 3-an, mire meghalt, de lement. Siego of Orgrimar persze kicsit más tészta azért.

    DopeBob: Nyomás Siege of Orgrimarba akkor, mégiscsak content-végi nagy boss, meg ott azért kihívás is van még. Hatnulla után meg heirloom fegyvert is fog dobni, ami nagy valószínűséggel BiS lesz egészen lvl100-ig. Played Time-ot le sem merem írni, de a teljes accounton több, mint a tiéd duplája. A mainemen 90 nap körüli. Most a main szerveremen 2 db 89-esom van és 1 88-as, a többiek 90-esek, de vannak 90-esek másik szervereken is.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák