Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    Kicsit elkedvetlenített most a játék. LFR közben végig szoktam nézni a dps lista alján lévőket. Amiket ott látok... +1 weapon damage enchant, 20 armor enchant mage-en, retri pala félig holy pala öltözékben, stb. A klasszikus PVP cuccban feszítő blood DK-t már nem is említem. Többnyire azért ezeket ki szoktuk dobni a party-ból, ráadásul bőven teljesíthető a "raid" ezekkel is. És ez a nagyon szomorú, mert én meg órákat töltök azzal, hogy fórumokat bújok, programokban állítgatom a legtökéletesebb gemelést, reforge-olást, saját játékstílusomhoz igazítom ezeket, a talentet. Ennek ellenére kb. ugyanahhoz a tartalomhoz férnek hozzá ezek a világtalanok is. Szar a guildem, ez tény, ha nem megyek a raidre, szinte biztos, hogy elmarad (nem mintha kulcsember lennék, csak kevés használható tagunk van, aki raidel is), sokszor akkor is, ha ott vagyok. Ez persze kényelmes is, mert bűntudat nélkül leülhetek vasárnap este megnézni egy filmet helyette. Pénteken nem mindig vagyok otthon, a többit meg csak úgy kiírják, aztán lesz, ami lesz (többnyire semmi). 2/8 nomálon állunk, és ha jól tudom Ragnát sem látta halni guildes run. Szerencsére eljutottam egy 7/10-es másik guild killjére. Át kéne mennem máshova, tudom, de azért csak kötődöm oda, többsége annak, amit elértem, velük sikerült, úgy ahogy.
    Na mindegy, nem kesergem tovább, igazságtalan a játék és kész.

Új hozzászólás Aktív témák