Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Wolverine #39366 üzenetére

    Sajnos nem jött be. Augusztusi maileket már nem tud nézni, azt mondta a GM. Érdekes volt, mert azt írta, örülni fogok, megtalálta a maileket, bennük a leatherekkel, de miután elküldtem a másik karakternek, fel is használtam őket Leatherworkinghöz. Mondom örülök is, csak nem ezeket kerestem, ennyire azért nem vagyok hülye.
    Na mindegy, pár óra farmolással meglesz a cucc, csak jó lett volna azt is megspórolni.

    Maci tanknak nem nagyon tudom eldönteni, hogy mire érdemes gemelni. Wowinsider, EJ csak felsorolja a lehetséges gemeket. Rawr a 40 agility-seket preferálja. Néztem pár komolyabb guild maci tankját (Sejtat miért nem találom, ha a Paragon guild rosterjét nézem, csak ha külön keresek rá, pedig guildtag? Ja, és miért csak 7-es a guild?) Szinte mind 60 staminást tesz mindenhova, egyedül a meta gem requirement miatt raknak be két zöld mastery+staminásat. Reforge-olni reforge-oltam minden cuccon a haste-t/critet dodge-ra, gondolom ez alap.

    Szerk.: még valami, ha tegnap beugróként raiden öltem Alysrazort és Balerocot, akkor most még ölhetem ettől függetlenül az első hármat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák