Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz Lirion #35448 üzenetére

    S1, S2 alatt 2000-2200-as team volt szerintem a plafon, de mindegy, nagyon meglepődnék, ha csalnának az emlékeim. Amúgy, amint már írtam is, középszerű pvp játékos voltam, alacsony motivációval, bár nem hiszem, hogy ez különösebben érinti a témánkat, vagy bárkit is érdekel itt rajtad kívül.
    Vegyes gear pedig egy marhaság, pvp-hez kell a magas resil, a magas hp. Amikor új volt az aréna, nyilván voltak emberek vegyes gearben, de csak kényszerűségből, illetve egy-két elmérten jó itemet használtak (ha volt nekik), tipikus példa warrior, rogue esetében a warglaves. Eleve az elején inkább a 2v2, majd a 3v3 volt a meghatározóbb, ahova a pvp gear fokozottan fontos, innen csúszott át a hangsúly a 3v3 5v5-re az idők során, ahol egyáltalán felmerülhetett a pve gear részleges használata. Szóval időben sem jön össze, amit írsz, bár a S4-re ,már igaz lehet (egyébként kb. akkor érték el a team ratingek az általad említett 2400-2500-at is...) A pve gear jó a pvp gear elleni zöldségre pedig nem is reagálnék, mert felesleges, a pve talent is biztos segít, mert ugye magas a sebzés, omg.

Új hozzászólás Aktív témák