Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    Hali wowosok.:D

    Elkezdtem a játékot én is kb két hetet nyomtam tört szerón egy human warriorral 37-es szintig jutottam el vele na és itt jött a ''fekete leves'' haver befejezte a wowot mert elege lett belőle és nekem adta a burning crusades accountját amin van egy 70-es Tauren Warrior ''tanknak'' fejlesztve ezzel nincs is semmi baj, csak én azt se tudom mit kezdjek vele mert haver szinte mindent bejárt vele.:D Még kezdővagyok a gémbe nagyon szal nem is akarok jelenleg semmit se kezdeni azzal a karakterrel inkább elkezdtem a Bloodscalp szerveren egy human Paladint, de kezd elmenni a kedvem a játéktól leginkább az miatt mert már egyszer végig zongoráztam azt ahol most járkálok vele, vagy is a tört szerós karakteremmel.

    Így, hogy meg csak felkell töltenem az accot, nincs kedvem tovább játszani a tört szerón hiába tetszett.:(

    Szal lehet megkéne próbálkoznom kitanulni azt a 70-es taurent kezelni, de ahogy mondtam kezdő vagyok a gémbe. Szerintetek megpróbálkozzak vele, vagy folytassam amit elkezdtem paladint?

    [link] Ő róla lenne szó.:)

Új hozzászólás Aktív témák