Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Voltam ma AN HC-ba,nem kis opóka-nyalóka volt :D .Várjuk,hogy a mobok küzdjenek kicsit Hadronox-al,aztán jöttünk volna mi.Erre nem meghalt Hadronox :Y .Ilyent se láttam még....Az Argent Crusade-es gatyát megvettem,tényleg jobbb,bár valamivel kevesebbb HP-t ad.AN-ben azért megéreztem a defcap hiányát.Utolsó boss nyomott belém 19K-s crit-et,elsőre nem tudta a pala healer kihealelni időben és meghaltam.Gondolom defcap-el nem lett volna ennyi a bekapott sebzés.Ja és folyton oom vagyok.Elnyom ok pár skillt,hogy felépítsek aggrot,aztán több mint a fele mana el is ment.Mivel nem vagyok defcap,nem nagyon merem harc közben elnyomni a Divine pleat,mert ha akkor becsúszik egy crit végem is van.Meg valahogy a 3K dps körüli DD-k sokszor túlaggroznak.Ez nooormáááális? :) Ilyenkor szintén nyomnom kell pár skillt,hogy visszavegyem az aggrot..már ha épp van manam.Volt párszor,hogy mana nélkül rohangáltam és nem tudtam senkit magamra terelni.Lehet vinnem kéne több mana potit instába.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák