Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #12017 üzenetére

    Most lehet hogy megköveztek, de mivel belátható időn belül nem lesz pénzem a játékra, ezért nem is olvastam ezeket.
    A Hardwired-et és a hasonszőrű Gamer-oldalakat viszont szoktam, mert attól még érdekelnek a játékok, és szeretem megtudni hogy mi új érkezik. :P

    Úgy tervezem, hogy majd a kieg. megjelenésekor veszem meg a GC-t a WoTLK-val együtt, mert ki akarom próbálni az új kasztot. Addig már nem hiszem, hogy sikerülni fog. Ma volt fizetés, és mire minden csekket kifizettem, és bevásároltunk, a 75K fizumból alig maradt 30K. És még abból következő fizuig kajálni is kell ám! Szóval egyenlőre Bye, bye, WoW, amíg nem emelkedik legalább havi nettó 100K-ra a pénzem, addig nem fér bele ilyen extra kiadás. :(

    Polacheck: Ne aggódj! Az 1K-dat vissza fogom adni! Még nem tudom mikor, de megkapod. Kisdobos becsszó! ;]

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák