Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zalman90

    őstag

    válasz intercell #47571 üzenetére

    IS3 , KV3 ezekkel mindig pattogok róla... de érdekes T29 el átszoktam lőni

    én most KV-5 és type59 között gondolkozok

    Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

  • nemeth989

    senior tag

    válasz intercell #47571 üzenetére

    Nekem van type59-em olyan 300 csatám volt vele, eddig.
    Papírság: az eléggé random nálam, ha sikerül úgy beállni, hogy csak a tornya látszik akkor elég sok pattanót lehet vele beszerezni. Ha viszont ftf van akkor már egy t7-es heavy képes elkenni a száját, főleg a tigris a nagyobb átütése miatt. De van amikor T9-es is pattan róla Nekem fent van az ammos cucc, az kötelező, mert nélküle eléggé fákja a tank.
    Támogató tankként használom, leginkább ha egyedül vagyok, eléggé pontos az ágyúja, viszont precízen kell vele célozni. T7-ig kb. 70%-os eséllyel, majdnem mindent áttud ütni, csodát nem kell várni, hiszen T6-os ágyúja van, olyan 190-250-is terjed a sebzése. Gyorsulása: tetű lassú, de aránylag jól tud manőverezni.
    Kredit az teljesen változó, én megfigyeltem a loggerben, ha kb. sikerül olyan 1000 körül sebezni, de inkább többet akkor olyan 40-60K creditet hoz, ha megvan a 2000dmg akkor jönnek a 80-100K-s creditek, de ezt úgy hogy én premmel játszok. Úgy emlékszem a legrosszabb eredményem, fél perc után kilőttek, az asszem 20k-s volt, de még ez is 10k haszon, javítása olyan 8K, ha kilőnek, lőszer meg olcsó. Leggyakrabban t8-9-esek közé dob be, ha top játékos vagy, akkor lehet vele aratni. Mikor t10-esek ellen vagy, akkor meg kb. a felderítő szerep jut rád.
    Egyébként én szeretem, ha med csorda van, akkor mindenkit letudtok aratni vele.

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • babferi

    tag

    válasz intercell #47571 üzenetére

    Hat jatekelmeny szempontjabol a fullos T44-re hasonlt leginkab szerintem ( en most arra hajtok ). Szinte ugyanaz a loveg mint a T44 LB-1-e , bar a jobb loero/tonna arany miatt mozgekonyabb a T44 , de szembol a Type joval pattogosabb !

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

  • Plokijuma

    aktív tag

    válasz intercell #47571 üzenetére

    Prém accounttal durván 60k-80k-t kapsz egy közepesen jó körért. Viszonylag ritkán, de át lehet lépni a 100k kreditet (110k a rekordom vele).

    Javítás + lőszer költsége kb 10k-12k közt van.

    Type egy viszonylag lomha med, nagyon nehezen gyorsul be. Nagyon könnyen kap ammoracket, ezért javallott használni WetAmmoRack-t. Tier9-Tier10 heavyket természetesen szemből nem nagyon tudja sebezni, sőt néha az IS-4 oldalát se viszi át közvetlen közelről, többször próbálkozás után sem. Tank nagy előnye, hogy alacsony, érdemes az egy-az-egy elleni minicsatákban facehugolni. (Sajnos ahhoz lomha a tank, hogy könnyen megtáncoltathasd az ellenfelet). Amit még jól lehet vele csinálni: Ramming (Szándékosan belerongyolni az ellenfélbe)

    Tartós egy kis tank, de egyre kevésbé pattogós érzésem szerint a korábbiakhoz képest. (Sok type59 tulaj abban egyetért velem, hogy többszöri ninja nerfelésnek lehetett áldozata a ez a tank)
    Mostanában simán átlövik a tornyát is szemből a tier8-9es medek is. Korábban ez elképzelhetetlen volt. Úgy, mint az is, hogy egy VK3601 folyamatosan messziről átlője a tanktest frontpáncélzatát.

    Ha megtanul vele játszani az ember vele gyilkos fegyver, viszont már nem olyan könnyű jól játszani vele, mint egykoron. Sajnos mióta Tier10-esek közé is bedobja az MM, azóta elég sokszor fordult elő, hogy a tanklista alsó harmadában/negyedében szerepeljen a Type.

    Tűzgyorsasága jó, viszont relatíve kevés lőszernek van helye. (kb. 5 perc folyamatos lövöldözéssel kiürítheted (pl. Malinovkán) ). Ágyú pontossága változékony, ha jó napja van, akkor 2 pixelnyi felületet is eltalálsz zsinórban többször, viszont van olyan, mikor 20 lövésből csak 1-2 talál összeszűkült célkereszttel.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák