Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Plokijuma

    aktív tag

    válasz emre #46516 üzenetére

    A replay azokat az adatokat rögzíti, amit az én WoT kliensem kapott adatként a servertől, azaz azt mutatja, amit én láttam. Igen, elvileg az számítana, amit a szerver érzékel (ugye, övé a döntési szerep az egyes találatokról), de elvileg ezeket az adatokat továbbítja rögtön a kliensek felé (némi késleltetéssel)

    Jelenesetben szakaszban voltam Jahrn-nal és ő is ugyanezt látta, szóval nem a server és én köztem volt a lag, hanem inkább a type-ra támadó és a server közt.

    Szerk.:Arty téma:
    MM nem tehet róla, hogy adott pillanatban sokan akarnak artyzni, ezért mindenképp be kell valahova sorolni őket is. Ezért van esténként 2 arty / meccs átlag is. Kevésbé vonzóvá kéne tenni az artizást, és rögtön visszaesne az artyk száma. Pl. kevesebb credit vagy hosszabb töltési idő vagy kisebb damage stb.

    Ha már van 2-3 arty, onnantól sokkal kevésébe számít a csapat eff értékei, mivel leginkább az artyk döntik el a csatát, az ő ügyességükön/szerencséjükön múlik a legtöbb. Gyakran borítja a sok arty a papírformát.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák