Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz jahrn #33851 üzenetére

    Panther II-ből is van egy darabka :P

    (#33853) Tüzi: Mert rá kell segítened a páncélra... többek között. Írhatnák egy hosszabb guideot (Panther+Panther II-vel van vagy 450 meccsem, igaz ezeket a régi felállásban játszottam tier VIII / IX) de valószínű, hogy nem fogok, rövidre véve a dolgot, mit kell csinálni Type 59 ellen;
    Maradj távol, jobb a végsebességed és gyorsulásod ( 14.8 lóerő/tonna vs. 18.5 lóerő/tonna) tehát előbb odaérsz "sniper" (magyarán kulcsfontosságú) helyekre mint ő, +30m viewrange annyit tesz, hogy benyel egy extra lövést mielőtt meglátna téged, adott esetben (bokor mögött állva pl.) 2-3 lövés is simán befigyelhet annak következtében, hogy az ő camoja menet közben rosszabb mintha állna, kvázi előbb észre veszed. Lődd a hullt a a torony kemény dió, viszont a hullt könnyen átlövi a T5E1, 7,5cm L/100, 8,8cm L/71 és minden ezek felett, hozzá tartozik, hogy nem lehetetlen átlőni szovjet 100-122mm ágyúkkal sem - az effektív páncélvastagság: 170,1mm, ahhoz, hogy elérjen ~200mm vastagságot az eleje be kell forgatnia a tankot hozzávetőlegesen 40-45°ban (dupla döntés) ami annyit tesz, hogy az oldala könnyű célponttá válik. 80mm@50°(valójában 44 a normalizáció miatt) effektív erőssége nem nagyobb mint 111,2mm tehát egy 7,5cm L/70 is könnyen meglövi... de ne álljunk meg itt, ha már volt olyan rendes, hogy az oldalát mutatta akkor lőjük le a láncot róla, ezzel ráadásnak sebeztük is. Továbbmenve ha lecsekkolod a Type hitboxait akkor láthatod, hogy meglehetősen sok helyen találsz rajta ammo racket, ami még akkor is fájdalmasan érinti, ha nem robban fel ment helyben, sérült rackkel a töltési ideje ~16 másodpercre nő, innen gyakorlatilag lehetetlen nem megverni akár egy VK3601-el is. Amennyiben a hullt lövöd, kizárt dolog, hogy ne légy sikeres a legyilkolásában, célozz ammo hitboxra minden esetben amikor T-44 és Type 59 van veled szemben (mindkét tanknak ugyan ott van a hitbox), könnyen tönkreteszed, felrobbantod vagy a Type esetében akár fel is gyújthatod (fuel tank az ammo rack előtt).
    ...
    If shit goes down és mind ez nem volt megoldás mert közel tudott hozzád jönni és mondjuk olyan keménynek hiszi a tornyát, hogy nekiáll facehuggolni akkor lődd a kupolát.
    Nem tudom pontosan, hogy milyen ágyú kell a sebzéséhez minimálisan, de a legrosszabb amivel próbáltam és működött tökéletesen az egy 85 mm D-5T-85BM típusú ágyú volt vaskos 144mm átütéssel. Tehát a recept a következő ez esetben; lövöd a kupolát -> több életed van -> jobb alpha dmg -> jobb DPM -> win.
    Amennyiben meg sem próbál facehuggolni akkor még viccesebb a dolog mivel nem tud körbeszaladni téged (pivot), ha mégis bepróbálná akkor keresd az ammo rackes részt vagy a motort, ha nem vagy keresgélős kedvedben akkor meg csak simán lődd le a láncát.
    Egy szó mint száz amennyiben a hullt lövöd nem tudok elképzelni olyan helyzetet ahol egy Panther II (ami mellesleg a legerősebb tier VIII med... if used right) kikapna egy Type 59től vagy bármelyik másik 8as mediumtól (kivétel Lorraine a 100as ágyúval ha belemászik az arcodba...)

    Na, még is csak hosszú lett pedig nem is igazi guide :))

    ps.: az első képből kiderül, hogy a lower hull nem igazán átlőhető, én is meg tudom erősíteni, az upper hull felső része viszont tényleg jól lőhető, az aljáról szokott pattogni inkább lövedék.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák