Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz aginor #26086 üzenetére

    Nekem az a bajom vele, hogy ez nem közepes tank... Ezzel nem úgy kell menni, mint pl.: egy T-44, T-54, Type 59-cel. Ezzel nem kerülsz oldalba senkit, mert ilyenkor kénytelen vagy az oldaladat mutatni, és azt még egy vak is eltalálja, mert akkor mint egy KT.

    Biztosan ilyen hátrébbról szurkálós harcmodorra jó, de nekem ez nagyon nem jön be...

    A páncélzata kaki. A tornyot szemből is minden átlövi, amivel találkozhatsz. A lower hullt dettó. Oldalát, hátulját nem is említem... Nagyon sérülékeny a lőszerrekesz (alig volt olyan csata, amiben meguszta sértetlenül).
    A KwK 45-ig nincs rá jó ágyú, mert a KwK 43 L/71-el nem lősz át semmit. A KwK 46 L/100-zal már keresztül lehet lőni a T10-eseket is, de nem sebez semmit (240-es átlag dam.), de legalább a lőszer drága (676 kredit az AP)...

    Szerintem borzalmas az egész, úgy ahogy van.

    #26086: Majd holnap kiderül... A kolléga erősen állítja, hogy még maga overlord is megmondta, hogy nem. De nekem továbbra is úgy rémlik, hogy plusz helyre kaptam a ruszki accountomban. A renault-val a garázsban van képem, de előtte sajnos nem csináltam. [link] 300 aranyért tuti nem vettem + slotot (mert tudtam, h most akciós lesz), azaz emlékeim szerint 4 tank + 2 üres slotom volt. És mint a képen is látszik, hogy a reanulttal együtt 5 tank + 2 slot van.

    r1E3S3E7T: Rammolás. Na igen, ebben jó! 60 tonna 60km/h-val... A 25t-ás Batmobilból fasírtot lehet vele csinálni :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz aginor #26086 üzenetére

    Nem rossz tank az E-50 de... nem igazi medium. Inkább olyan mint egy tier IX IS-7, német verzióban. Az ágyúja nagyon jó; "death ray gun", viszont szerintem túl nagy a profilja és a páncélja sem olyan észbontó mint amilyennek néhányan állítják (a T-54 páncélja jobb). Nekem a Panther II jobban tetszett amíg az volt a top dog, ezzel olyan ízetlen a játék, bár maga a tank remek konstrukció.
    Ha szert teszel egyre akkor nyugodtan rammolj szovjet medium tankokat :D

    (#26087) virkir: 8as mediumokra gondoltam, a 9es nem lényeg mivel a type egyel kisebb. Egyébként a lower plate gyengepont az E-50 frontján, plusz a torony is kb. olyan erős mint egy KT torony illetve ott van a commander's cupola. T-44 és T-54el tudok szolgálni ha kell ettől függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák