Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz Eagle16 #26070 üzenetére

    Nekem úgy rémlik, hogy igen.. Az orosz 7.1 kiadása előtt direkt megnéztem, hogy két üres slotom maradt. Majd másnap mikor felraktam a frissítést, a Renault bent volt a garázsban és ugyanúgy +2 üres slotom volt.

    Hány slot jár a friss accounthoz? 6?

    ---------------

    Ezt a képzés rendszert én sem értem... A Type 59-ben csata előtt megnéztem az egyik manusnál, hogy mennyi szükséges:

    "Experience Required to Upgrade Skill: 3613 (Repair)" -- Ez ugye azt jelenti, hogy ennyi xp szükséges, hogy 1%-ot ugorjon a képzetsége (jelen esetemben 98-ról 99%-ra)
    Mentem egy csatát, kaptam érte 1443xp-t; a helyzet:

    "Experience Required to Upgrade Skill: 2170 (Repair)" -- A gyorsított képzés nincs bekapcsolva... Szóval, ha bekapcsolom, akkor mi történik, ha már így is a megszerzett xp teljes mértékben a fejlődésükhöz adódik..? :U

    aginor: E-50? Én azt mondom, hogy egy ótvar xar szutyok... Bár biztosan van olyan akinek tetszik, de nekem nem igazán jött be... A múltkorában még úgy voltam vele, hogy kifejlesztem hozzá a hiányzó 10,5-öst, de ma reggel eladtam. Futottam vele két kört, egy vereség, egy győzelem, mindkető nettó veszteség (a buktán több mint 10k, a nyert után csak -6k kredit..). Nekem ennyi elég is volt belőle, ez a véleményem róla, de lehet majd vki meggyőz az ellenkezőjéről.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák