Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz fsb1000 #18518 üzenetére

    Figyelj, abban egyet ertunk, hogy tobb a gyenge jatekos, igaz? Tehat valoszin hogy tobb olyan csapat jon ossze, ahova nem kerulnek profi jatekosok, vagy ha kerulnek is, nem kulcspozicioba, a lista kozepen-aljan vannak, nem tudnak beleszolni erdemben a csataba. Ha nagy tankkal kerulnek be akkor nagy hatassal lehetnek a csata kimenetelere, eselyes a gyozelem. Gondojunk mar bele, miert van altalaban a gyenge jatekosoknak pocsek aranya, mig a jobbaknak ~50% koruli, es afolotti.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • virkir

    veterán

    válasz fsb1000 #18518 üzenetére

    Na majd ha eljutsz sok ezer körig akkor megérted amit már többször leírtam
    Ha egyedül mész random csatákba egy héten a játék ad neked egy jó napot amikor mindent visz a csapat amibe bekerülsz bármit is csinálsz bármelyik tankoddal mész. Ilyenkor jönnek a 0-15-ös nyerések.
    Majd kapsz 2-3 átlagosnak mondható napot amikor kb kiegyensúlyozott a játék, van benne bukó meg nyerő is nem fogsz elkeseredni.
    Ezután jön a maradék a hétből amikor megkapod a fent említett űberbalfaszokat és nem érted, hogy a fenébe felejtettél el játszani egyik napról a másikra.
    Ez nem lehet a véletlen műve.
    Ráadásként ezt még megfejeli a játék a +/- randomfaktorral ami érdekes módon a rossz napokon állandóan a csapatodnak adja a mínuszt, ilyenkor vannak azok a körök amikor látod, hogy jól helyezkedik a csapat és mégis szarrá vernek mert alig visztek be sebzést meg 5 lövésből nektek 4 lepattan.
    Ezzel együtt kell élni vagy platoon-ba menni, mert úgy már két tank ha jól összedolgozik az már befolyásolhatja a csatát.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz fsb1000 #18518 üzenetére

    Ha több a gyenge játékos, akkor átlagban 50% alatt kell lennie a win rationak. Nekem pl 48%-on van 2600 csata után (soha nem játszottam platoon-ban). És úgy néz ki, hogy nem is nagyon tudom érdemben javítani. Ahhoz nagy mák kell, hogy egy vesztes helyzetből top tankként is megfordítsd a csata menetét, mert az azt feltételezi, hogy az addigi ellenfél, aki nyerésre áll, onnantól kezdve sorozatosan követi el a hibákat. Illetve a másik lehetőség, hogy a random számok neked fognak kedvezni.

    Egyébként nem tartom magam kiemelkedő játékosnak, én is hibázok, sőt, elég sokszor rá is jövök utólag, hogy valamit rosszul léptem. De az is igaz, hogy időnként direkt kockázatok, mert nekem nem fekszik a campeljünk 10 percet játékstílus. Unatkozni a játékon kívül is tudok, nem ezért játszom. Szóval ha beindul a camp, megpróbálok valamit alkotni. Nem véletlen, hogy a csatáknak csak a 20%-át élem túl.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Aktív témák