Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Joe-T

    tag

    válasz BoogeyM@n. #1714 üzenetére

    A KT-vel az a gondom, hogy hiába harcolok minden esetben szembe fordulva az ellenféllel szinte alig van, hogy lepattan róla lövedék! Szoktam nézni, hogy egy kör alatt, ha elhalálozom hány lövés után reszeltek nekem és sajnos átlag 4 lövés van, ami nem túl jó tekintve azt, hogy ez ennek a tanknak döntöttek a lemezei ellentétben a Tigris I-el ahol nem lep meg, hogy semmi nem pattan le rólam! Már próbáltam azt is, hogy az ellen felé kicsit szögben álljak, hogy hátha hatásosabban elpattan rólam a lövedék, de nem igazán sikerült!
    Ami viszont tegnap este teljesen padlóra vágot az az volt, hogy egy GWTiger a sérülésmentes Tigris II-met egy lövésből kilőtte, csak pislogtam, hogy mi a rák tudott ekkorát belém lőni!

    Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

  • vhw

    addikt

    válasz BoogeyM@n. #1714 üzenetére

    Ezen én is meglepődtem tegnap, Himmelsdorf mapon szembe kerültem én meg egy Tigris egy IS3-mal, eddig mindig az volt a meggyőződésem, hogy IS-Tiger-T29ig mehet szemből is a lövés, Az IS3tól viszont csak oldalról, hát tegnap minden különösebb gond nélkül szemből kétszer is csúnyán betalálam neki, ki is lőttük :D

    Egyébként van itt valakinek komolyabb tapasztalata a Ferdinanddal? Leginkább a mozgékonysága érdekelne, kell bele a legnagyobb motor, hogy elfogadhatóan menjen, vagy 'felesleges'? Ugyanis előre félek átülni a "szélvész" Jagdpantherből abba a dobozba :D

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák