Hirdetés

Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz vhw #9095 üzenetére

    az h pl 10 percet eltöltök egy olyan csatába ahol jó eséllye talán tudok sebezni és nagy szerencsével 2 lövés vagy 4 vagyok az nem túl szórakoztató.
    hogy néz ez ki?
    vgay kb 4 perc után kilövetem magam mert próbálok sebezni vagy pl hátul 10 percig is állhatok semmit csinálva várva h a többi csapattárs meghal mert ilyen esetekbe édesmidn1gy h hol vagyok mert nagyon sok esetbe képtelenség sebezni, vagy kb olyan h sebezhetek de az egy ilyen önfeláldozós mert utánna rögtön kilőnek artyk meg akár 1 shot agy 2-ből.

    fullos tanakl már jó menni de amíg csak gridnelni kell addig aztán midn1 h micsinálja bot vagy te pazarlod az időd rá.
    a gridn semmilyen mmo-ba se szórakoztató és nem is azért van h szórakoztassa a játékost.
    ergó a kv-t kigridnelni inkább kínzás volt mert annyira nem érdekelt az orosz ág h már fájt...

    meg mint modntam elég moráltrmboló h ha még jól is lősz egy csatába az se ér semmit mert ha veszt a csapat így-úgyis mínusz+szar kör lesz ah meg nyertek akkor meg fele ennyivel több jön be...

Aktív témák