Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na gyerekik, IS-4 fullos a mocin kívül. torony meg ágyú átváltott xp-ből lett meg (asszem ennyi xp-t nem váltok át többet, csak elkapott a hév), lánctalpat tegnap kigrindeltem, nem olyan vészes az alap IS-4-el sem grindelni, ill. nem teljesen alap mert rajtavolt az IS-3 legjobb ágyúja. ezzel is simán ki lehet húzni napi 15k xp-t, ez nekem kb. 20 kör. elég jól ment, 30 meccs, 18 win, meg a killem vmi 32 a 30 meccs alatt. mi lesz így a jobb ágyúval meg a több hp-val? :C
    sajna lassú a tank, gondolom a fejlesztett erőforrással sem lesz sokkal gyorsabb, de hát vmit vmiért.
    sajna a postaládát sokan szarrá lövik :( de amúgy qrvára tetszik a kecske :C de az IS-7 még mindig jobban tetszik...

    mi volt tegnap? batchat írja hogy rld, ok, mondom állj addig mögém majd fedezlek, erre beáll mögém de az oldala van a hátam mögött, tehát eleje hátulja kilátszott. persze egyből kiszedték. ez retardált lehetett? :DDD

    bocs Mcray h tegnap este nem voltam, pont 7-ig tudtam lenni, megváltozott a program, talán ma este tudunk menni.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák