Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Tüzi #43007 üzenetére

    Szerintem a Mentor felesleges, bár már hallottam olyat aki benyomta és felfejlesztette 100%-ra ezzel hamarabb elérte a több tagnál a 3. skill-t. Utána aranyért visszabontotta a másodlagos mentor skill-t és berakta jack of all trade-re. Szvsz Mentor csak addig jó míg van mit fejleszteni, utána az a skill visszabontós.

    Recuit: Látótávolságod így is nagyon jó lesz E-75-el. Plusz heavyként biztos nem hátul fogsz TD-zni.

    Sixty sense: Bokrokkal teli pályán nagyon előnyös. Bár az is igaz, hogy az esetek többségében ha "nyílt"(fedezék nélküli) terepen vesznek észre akkor marhára mind1, mert úgy sem tudsz elbújni. Viszont pl Malinovka hill-en jó cucc lehet, ha le akarsz jönni a dombról, akkor csak kinézel és visszabújsz, a perk meg jelzi, hogy odalent az erdőben áll-e valaki. :DDD Enyhén wallhack.

    Eagle Eye: Közelharcban hatalmas taktikai előnyhöz juttat, hogy ha látod az ellenfélnek pl a motorsérülését, ha meg ammo rack jelzést pillantasz meg azonnal nyert helyzetbe kerülhetsz.

    Jack of all trade: Egy csatában egy health csomag általában elég szokott lenni, szerintem nem msut have perk.

    BIA: Ez meg nem ér semmit egyedül.

    Szóval Sixty Sense vagy Eagle Eye

Aktív témák