Hirdetés

Aktív témák

  • Mewryck

    tag

    válasz marked one94 #37855 üzenetére

    az a 15 sec böven elég arrra,hogy a T34esmet akár ki is szedje,de ha nem is sikerül neki,kb 2-300 hp-t hagy rajta...hogy hogy sikerül ez neki?
    -érdekes mód minden lövés betalál 250-300hp-s sebzésekkel
    -kilövi a vezetömet az egyik töltömet és rádiosomat is
    -ammoracket lö
    -leláncol
    -van amikor a toronyforgás is behal
    -szétlövi a motort
    én eközben mit tudok tenni?
    -épphogy kidugom az orrom,hogy löjek,már bekapok egy lövést,ha látom honnan jön és rátudok löni tisztán,megteszem,ezen lövéseknek 95%-a az alábbi 4 variácio
    *már a lövés pillanatában eltünik az éterben a lövedék(hangján is hallani lehet...)
    *becszükült célzókörön kivül lő(100% crew,töltésgyorsitó,stabilizátor,venti van fent)
    *lepattan-mindegy,hogy mit hogy hol lövök meg,vagy elnyeli sebzödés nélkül
    *leláncolom,és továbbra sem tudom megsebezni
    -*ha netán betalál ugy a lövésem,hogy sebzek is,akkor is a minimum alatt sebzödik...
    -lövés után huzodok vissza fedezékbe,ekkor már jó eséllyel 400-600hp-t lekapott rolam és egy egy embert ill modult kilött,következö lövés ammorack,igy a 8.86-os töltési idöm felugrik 20 secre
    -közben folyamatosan közeledik körbetáncol ott lő ahol akar,hiába javitok meg modulokat,embereket,oltom el a tüzet(ha van),nemtudok utánna fordulni,esélyesm sincs arra,hogy rálöjek másodjára a sérült rack ill emebrek miatt,
    -belémlött 6szor,elmegy tárazni fedezékbe,az elöbb emlitett okok miatt nemtudok vele mit kezdeni...mig ez lezajlik,esélyes,hogy egy másik ellen is odaér és megadja az utolso lövést...vagy ha addig betáraz,akkor ö lö ki(de általában kivégeznek egy tárral)...a csatában nem tudtam érdemben részt venni,100 alatti xp menyiség az érdem és 20-25k minusz kreditbe...

    most akkor ki a veszélyes kire és ki van kiszolgáltatva kinek?

    ez a rövidke kis eset egy amx 13-90 és a T34esem között esett meg,nemegyszer,nemkétszer,nemháromszor...mindegy,hogy egyedül voltam-e vagy nem,érdekesmód én voltam az elsödleges célpont,kb annyi kárt tudtunk benne tenni,hogy a többiek kb fél életre lelötték...nem vagyok egy pro játékos,találati arányom is egész jo(szerintem),nem lövöldözök ész nélkül és nem vagánykodok egyedül

    a többi francia tank még nagyobb sebzéseket visz be,az egész történet sokkal hamarabb lejátszodik,ugyanezzel az eredménnyel...az egyetlen tankom,amivel a kisebb franciák ellen érdemben fel tudom venni harcot,az az M4A3E8,de ez is csak a 13-90ig hatásos

    na lehet noobozni meg hülyézni,hogy mennyire béna vagyok...

    ...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

Aktív témák