Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Paul119 #37848 üzenetére

    nem olyan op-ok azok. mindegyik tank lehet op, ha valaki tudja használni a sajátját. én most a francia vonalat viszem, de nem érzem őket olyan op-nak, amx 13 75-nél járok, de a 12t sztem használhatóbb volt. nagyon papír tankok, viszont legalább gyorsak, artikat vadászni nagyon mókás, másra nem igazán jók. max ha magányos tankot találsz körbe lehet autókázni. szeretem a stílust, bejön ez a gyorsaság, most áttértem kicsit ezekre a hevizésből, egyenlőre bejön, de még tanulnom kell.

    mi történt velem? amx 12t, elkezdtem körbeautókázni egy kv-t de utólért a tornyával és kilőtt. utolsó tank voltam a csapatban meg a kv is. ..és mit írtak be?! nem azt hogy noob meg ilyenek, hanem hogy még tanulni kell az amx stilust, és többen igazat adtak neki, de egyi sem noobozott le :C ilyet sem ritkán hallani, 10-ből 9x lenooboznak ilyenkor. lehet látták a statom hogy amúgy zöldben vagyok, tehát akkora noob nem lehetek :)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák