Hirdetés

Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz virkir #10990 üzenetére

    A T34-et illetően nem sikerült meggyőznöd... T29, több HP-tal, még szarabb környezetben. A 120-as lehet jó, de odáig el kell jutni.
    Az amcsi aldalon tényleg nincsenek nagy különbségek a motorok között, és a tornyok tömege sem növekszik nagyon, így ott tényleg el lehet lenni az alap felfüggesztéssel. Ez igaz.

    A német oldalon viszont ez nagyon nincs így. A 3601 esetében sem vagyok biztos benne, hogy az alap teherbírás megengedi-e a Grossturm + L/70 kombót. De azoknál a tankoknál, amelyekre Schmallturm megy egyszerűen nem tudod kikerülni a felfüggesztés fejlesztését.
    75 L/70 kontra 88 L56... Szerintem ahová kevés a 75-ös penje, oda már a 88-as is kevés lesz (mivel pár mm-el kisebb az átlag pen). Ami a 88-as mellett szólhat, az a HE lövedék nagyobb sebzése.
    (Mellesleg a KV-3-at simán ki lehet gyújtani 88-assal és 75-össel is, szemből. Ilyenkor szerintem nem röhögnek)

    A statomon talán az is látszik, hogy gyk. mindent kipróbálok, amit kifejlesztek, és nem áltam rá egyetlen egy vonalra sem, hogy most akkor csak azzal.

Aktív témák