Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Valentin90 #19114 üzenetére

    Gondolkodom, hogy lemondjak-e aT71-rol, es tovabbvigyem az agat, majd meg meglatom, a T69 tenyleg popec tank, es itt a forumon is volt szo rola, hogy arannyal erdemes hasznalni leginkabb, de persze anelkul is lehet gondolom.A 9es taras is jo lehet, meg a T57 is, lehetseges hogy az 50B jobb, nincs viszonyitasi alapom.

    Patton.En a T20at is kedveltem a mozgekonysaga miatt, viszont nem tudtam vele jol jatszani, meg eleg kezdo voltam, es a jatek leghulyebben viselkedo lovege volt az ove, legalabbis az en tapasztalataim szerint...irto sokat felrelott, persze a legenyseg is gyengus volt benne.A Pershing az viszont tenyleg tetszett, ugy dontottem, hogy nem adom el, de vegul megis rakenyszerultem a penz es a legenyseg miatt...nem akartam 75%os legenyeket ultetni a 9es Pattonba, most hogy 100%os es kb 180%os kepzettsegu legenyseg van benne, igy is szarul megy vele, mert hianyzik a legjobb motor, torony es loveg, mindez 115 ezer TP meg.
    Es ugy tunik hogy a 10es Patton meg jobb, mint a 9es, habar azokbol is ritkan latok ujabban.

    113. Igen kozben olvastam neha Diegho velemenyet, es ki tudja en hogyan tudnek vele jatszani...Bizonyara szarul, mert kb olyan lehet mint a T-34-1 hogy nincs csolehajlas, viszont jo a torony, es a homlokpancel is eleg turheto, ha jol emlekszem 120mm a 113-nak. Gondolom a torony es a tavolsag elonyeit kell kihasznalni, de tenyleg kell tudj helyezkeni a szar lehajlas miatt.
    110. Nos, nem is tudtam hogy Diegho kedvence volt, vagy kedvelte a tankot, nekem ellenfelkent tetszett meg, ugy mint az IS-6.Tetszik a kialakitasa, szoval ha teljesen szembol allsz, akkor sokat pattog, a tornya is remek, a csolehajlas viszont nem, ugyhogy ezzel is tudni kell helyezkedni.Es meg 39 ezer TP kell a legjobb loveghez, jelenleg a 122essel hasznalom, ami mar neha 8as tankok ellen sem eleg, szar is az atlagsebzesem jelenleg, olyan 1000 korul van. (amugy sem utom azt a tierenkenti 200 sebzest, azaz 8x200=1600 atlagsebzes t8-ban, en gyengebb vagyok, kb olyan 130-150 korul mozog, ahogy egyszer kiszamoltam).
    Te mire gyurtal ra a 110-en ? En arra gondoltam, hogy a loveg toltesi idejet kellene nagyon lecsokkentenem marmint a 100as cso eseteben.
    Szoval BIA legyen a legenysegnek, es venti, toltesgyorsito es stabilizator 2, mondjuk a felszereles mar megvan...Vagy ti nem a 100as, hanem 122es loveggel hasznaltatok ? Nem hinnem, de nem kizart...
    A WZ 111 adatait nezegetve kb olyan lehet mint az IS-8, csak lehet hogy esetleg pattogosabb a homlokpancel ? elvileg mind a 2 tanknak ugyanolyan erteku pancelzata van, mondjuk az IS-8 tornya gyengebb.Az IS-8 megvan es elvezem, azzal lett meg az elso RW medalom (utanna meg 3at sikerult csak begyujteni), szoval tetszik a sebessege.Jo lenne egyet marhulni ezzel a gyors neheztankkal szakaszban.

Új hozzászólás Aktív témák