Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz mefistofeles #13653 üzenetére

    Változó, ha felfelé sokan mennek az azért nem jó mert csak zavarjuk egymást, meg a hulldown-t itt jobban ki tudom használni mint fenn. Erős tornyú géppel szeretek ide menni, de ha az ellenfélnél van 2-3 gyorsabb szerkezet akkor simán körbelőttek volna. Mert pl átjön egy középen, az oldalba kap, kettő meg a szembeni két bucka mögé hogy amikor elfordítom a tornyomat tudjanak rám lőni és már végem is van mert nem töltök be olyan gyorsan. Ezért is nyomtam help-et az elején elég sűrűn. Top tankként ezt simán lehetett vállalni még egyedül is, de mennyivel jobb volt hogy az ellenfél tudott a csiri-re lőni, így legalább elfoglalták magukat és nem jöttek rám. Pedig két tigris a T43-al közösen simán lenyomott volna. Szóval ez arra is jó példa hogyan nem szabad tigrissel játszani.
    De volt hogy top tankként végigmentem a sínek mellett. Vagy battal beálltam alul a tetőt lőni, aztán a maradékot levadásztuk. Szóval elég sok mindentől függ hogy mikor merre indulok, de ahogy Virkir egyszer megjegyezte nem villamossal közlekedünk hogy ne tudjunk irányt változtatni ha úgy alakul a helyzet.

    A stat nem minden, mostanában van pár gép amivel bénázok rendesen, meg van pár amivel az átlag felett vagyok, és rengeteg játékost látok szar stattal akik egész értelmes dolgokat tudnak művelni és lehet rájuk számítani. Nekem az xvm igazából csak arra kell hogy tudjam kire érdemes fokozott figyelmet fordítani, meg lássam az adott tankkal mennyit ment valaki, és milyen arányú win-je van vele. Szerintem ezek azt sem tudják mi történt.

    itt is írtam a statról Egy batmobil, gyalázatos értékekkel, baromi jól dolgozva. Csak miatta lett top gun-om

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák