Új hozzászólás Aktív témák

• KaLeun

senior tag

válasz KaLeun #2969 üzenetére

Gondoltam azért ma is teszek egy próbát. Ebből kettő IS-2 kör lett, egy vereség és egy döntetlen. Az E-75-t már meg sem próbáltam. Nálunk mindenki piros wn6-os, kiderült, hogy ez nem véletlen, ugyanis 2-3 perc után már csak 4-en voltunk életben. Szokásos, lemming dolog... Aztán a következő körben a csapat harmada tartja magát "ha nem csinálok semmit, abból baj nem lehet" elvhez, köztük a két top t9 tankunk. Ja, de egy dolgot azért tudnak idiótán meghalni egy kiba.... lövés nélkül. Aztán van oldalanként két ember és egy arty, a többi meg a golyófogó szerepében tündököl, de elvállalják a gyáva nyúl szerepét is (kedves full hp-s IS-3, kösz a segítséget, üdvözlöm a jó.........). A legtöbb ember még egy szaros játékban sem tud felülkerekedni az ösztönein. :( De legalább a hp-m (+picit) meg tudtam sebezni, már ennek is örvendek...