Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz mcwolf79 #19106 üzenetére

    mcwolf79 ,csapee, Bingisz

    Valoszinu, sot biztos hogy jobban atlovik mint a T30 tornyat, de en rohamozni akartam vele ket masik ugyanilyen tankkal, a moka kedveert.Regebb szakaszban az IS-el kovettem/tunk el ilyen orultseget, lerohantuk az ellenfel vedelmi pontjat, es mondjuk 4-5 lovessel ki tudtunk nyirni egy tankot, aztan a kovetkezot, stb, persze, volt hogy kozulunk is 1 vagy 2 kifingott, de 1 legalabb tulelte, es felszamoltuk az ellenseg neheztankjait, igy a tobbieknek tobb volt az esely a gyozelemre (persze ha nem voltak teljesen tokkelutott tokfilkok).

    A Fosh155 az nagyon durva jargany volt a tavaly (sokat pattintott, de ahogy itt olvastam rola elcsesztek a loveget vagy ilyesmi), ahogy emlekszem ra, mostanaban nem sok szaladgal, es amugy is rem keveset jatszom ujabban T10-ben.

    Bingisz, akkor kb azon az allasponton vagy mint Diegho :DD

    Simi37 :DD hat meg regebb kovettem el egyszer ilyesmit, de akkor volt ertelme is, kb vagy 4-5 nehez tankot elemeztem, 7es szintueket.Kb leirtam hogy milyennek latom oket, hogyan hasznaltam oket, es mire kell odafigyelni (a sajat boromon szerzett tapasztalatrol volt szo).
    Mar amennyire tudtam, - egy kozepszeru jatekos amilyen en vagyok szemszogebol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák